خانه / ترشی کیوی / فروش ترشی کیوی با کیفیت در شمال

فروش ترشی کیوی با کیفیت در شمال

فروش ترشی کیوی با کیفیت در شمال به میوه کیوی با کیفیت بستگی دارد.
یکی از اصلی ترین استانهای پرورش کیوی ، استانهای شمالیست که بیش از  ۸۰% باغات زیر کشت مرکبات کیوی هستند. میوه کیوی مانند سایر مرکبات به سایر کشورهای دیگر صادر میشود.
برای ترشی کیوی با کیفیت باید از میوه درجه یک و با کیفیت استفاده کرد تا ترشی مرغوب و با کیفیتی داشته باشیم.
در شمال ، مردم در کنار کار کشاورزی و دامپروری، باغداری هم میکنند که درآمد خوبی برای آنها دارد. با کسب این درآمد زندگی خود را میچرخانند و حتی با پرورش میوه کیوی، فروش ترشی کیوی و میوه آن اشتغالزایی هم کرده اند.

فروش ترشی کیوی

فروش عمده ترشی کیوی در سال ۹۹

فروش عمده ترشی کیوی در سال ۹۹ به کیفیت آن بستگی دارد. زیرا ترشی کیوی یکی از حساس ترین ترشی هاست بخاطر میوه آن که بافت نرمی دارد و حساس است.
مازندران بدلیل آب و هوای مناسب یکی از شهرهای اصلی پرورش کیوی است که در نیمه سال اول ۹۹ بدلیل باران کافی و آب و هوای مناسب مقدار پرورش نسبت به سال های قبل بیشتراست و بقیه آن به نیم سال دوم بستگی دارد که یخبندان نشود که میوه کیوی را خراب کند.
برای فروش ترشی کیوی بصورت عمده، از میوه درجه یک کیوی استفاده باید کرد که اگر از میوه درجه دو و بی کیفیت برای تهیه ترشی استفاده کنیم در طعم و مزه آن تاثیر میگذارد و از کیفیت آن پایین می آید.
فروش عمده ترشی کیوی به تناوب قیمت آن ارزانتر از فروش تکی ترشی کیوی است. هرچه کیفیت ترشی کیوی بیشتر باشد خریدار بیشتر راغب میشود که خرید عمده بیشتری داشته باشد.
کیوی میوه پاییزه و زمستانی است ترشی آن هم در نیمه سال دوم بیشتر در بازار وجود دارد و ارزانتر است. بدلیل فراوانی در این فصل ها بسیاری از مراکزتولید ترشی ، فروش عمده دارند که بیشترین فروش عمده برای مراکز و سالن های پذیرایی است.

فروش ترشی کیوی

خرید و فروش اینترنتی ترشی کیوی

ترشی کیوی بخاطر مزه ترش و ملسی که دارد در کنار ترشی های دیگر طرفداران خاصی دارد.
خرید و فروش ترشی کیوی را ازفروشگاه ها و شرکت هایی که خرید و فروش اینترنتی دارند میتوان تهیه کرد که قیمت فروش ترشی کیوی در این فروشگاه ها و شرکت های آنلاین با پایین ترین قیمت میتوان تهیه کرد.
خرید و فروش اینترنتی کار را آسانتر کرده است و دیگر لازم نیست برای خرید محصولات به بازار برویم و وقت خودمان را هدر دهیم.
میتوانیم از طریق شبکه های مجازی و اینترنت، شرکت ها و فروشگاه های معتبری که خرید و فروش اینترنتی دارند را پیدا کنیم و از مشاوران آنها درباره محصولات اطلاعات لازم را کسب کنیم و محصول را درب منزل تحویل گیریم. ترشی کیوی هم یکی از این محصولات است که به روش اینترنتی خرید و فروش میشود.
شرکت زرتوشه یکی از شرکت هایی است که خرید و فروش ترشی کیوی را بصورت اینترنتی انجام میدهد.
مشتریان عزیز برای اطلاع از قیمت فروش ترشی کیوی و راهنمایی بیشتر میتواید با مشاوران ما تماس بگیرید تا مشاوران ما آنها را بیشتر راهنمایی کنند.

فروش ترشی کیوی

طرز تهیه ترشی کیوی به روش خانگی

برای درست کردن ترشی کیوی با کیفیت و خانگی موارد زیر را لازم داریم:

  1. کیوی : یک کیلو
  2. سرکه : یک لیوان
  3. تخم گشنیز آسیاب شده : یک ق غ
  4. نمک : به مقدار لازم
  5. سیاه دانه : یک ق غ
  6. فلفل قرمز دانه درشت : به مقدار لازم

مرحله اول : کیوی را شسته و پوست آن را گرفته و آن را به اندازه دلخواه خرد میکنیم(زیاد خرد نکنید که بخاطر بافت نرمی که دارد له میشود)
مرحله دوم: سرکه، تخم گشنیز، سیاه دانه، فلفل و نمک را به کیوی خرد شده اضافه کنید و خوب با هم مخلوط کنید .
مرحله سوم : ظرف شیشه ای بهترین ظرف برای ترشی است. مواد ترشی را درون ظرف بریزید و درب آن را محکم ببندید و در جای خنک و تاریک نگهداری کنید.
میوه کیوی باعث هضم بهتر غذا میشود و به گوارش کمک میکند و از یبوست جلوگیری میکند.ترشی آن هم همینطور است و بهتراست با غذاهای گوشتی سرو شود.
ترشی کیوی را میتوان بصورت لیته هم درست کرد. در ترشی لیته کیوی پوست کنده را با چنگال یا ساتور خوب له کنید و ادامه آن مثل مراحل بالاست که بستگی به ذائقه و سلیقه شما دارد که کدام را بیشتر دوست دارید.

فروش ترشی کیوی

ارزانترین شهر برای خرید ترشی کیوی

همه ما میدانیم که اگر میخواهیم محصول یا میوه ای را با قیمت ارزان خریداری کنیم باید به شهر منبع و تولید آن مراجعه کنیم که کیوی هم یکی از آن میوه  است.
برای خرید ترشی کیوی با قیمت ارزان باید به شهر تولید آن که شهرهای شمالی است مسافرت کنیم.
استان مازندران بدلیل آب و هوای مناسب و باران کافی برای کشت مرکبات که کیوی هم یکی از آنهاست مناسب است.
در چه فصلی اگر به مازندران سفر کنیم میتوانیم ترشی کیوی را با قیمت ارزان خریداری کنیم؟
فصل برداشت کیوی پاییز و زمستان است و به وفور این میوه در بازارهای روز مازندران دیده و به فروش میرسد.ترشی کیوی هم در آن زمان تهیه میشود و زمان مناسب برای خرید و فروش ترشی کیوی با قیمت ارزان فصل پاییز و زمستان است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس امیری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126084202
آدرس کانال: zartoshe@
پست الکترونیکی: info@zartoshe.ir